Jak wygląda powiększenie wątroby?
Czy wątroba może być powiększona i widoczna gołym okiem? Od paru lat mam uwypuklenie z prawej strony . Ciagle wzdęcia. Stwierdzono u mnie ibs natomiast niepokoje sie bardzo odstajaca prawą stroną brzucha pod żebrami . USG jak stwierdzil lekarz nie wykazalo nic znaczącego oprocz lekko stluszczonej wątroby reszta ok. Proby wątrobowe ok .

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Wojciech Zygmunt
60 poziom zaufania
Jeżeli wykonywane było USG jamy brzusznej, to na pewno oceniono też wymiary wątroby. Gdyby była ona powiększona, to lekarz na pewno wspomniałby o tym w opisie USG. Pozdrawiam i życzę zdrowia.