Jak wygląda wykonanie protezy zębowej?

Postanowiłam zrobić korony zębów 1 i 2 ,po wizycie u dentysty ,dentystka skrocila moje zęby ,pobrał wycisk i odesłała mnie bez przednich zębów . Twierdzi ,że muszę tak wytrzymać kilka dni. Następna wizytę mam za tydzień, czy na następnej zrobi m chociaż coś zastępczego? Nie chce siedzieć w domu tyle czasu..

Witam
Po opracowaniu zębów pod korony powinny być wykonane korony tymczasowe, które zabezpieczają opracowane zęby. Część lekarzy pobiera za nie dodatkową opłatę, niektórzy mają je już wliczone w cenę usługi. Ich obecność to nie tylko względy estetyczne dla pacjenta, ale również ochrona dla zęba-opracowany ząb jeśli jest żywy będzie na pewno bardziej wrażliwy, może ulec uszkodzeniu itd.
Pozdrawiam,
Katarzyna Kochańczyk