Jak wyglądają pierwsze objawy kłykcin?

Zgłosiłam się do mojego lekarza z powodu krwawień kontaktowych, cytologia wykazała cin1 dostałam czopki dopochwowe na stany zapalne po leczeniu kolejna cytologia cin 2/3 później hist wynik w jednym z wycinków cin 1 jestem przerażona widzę na wargach sromowych małe jakby pryszcz w kolorze skóry ginekolog twierdzi że to mogą być kłykciny natomiast dermatolog-wenerolog że to mogą być gruczoły zasugerował mi że kłykciny troszkę inaczej wyglądają ale może to początek.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, w związku z tym zmiany wymagają przede wszystkim obserwacji, zgłosić do lekarza należy się w przypadku ich powiększania, krwawienia, zmianie zapachu wydzieliny z pochwy. Ginekolog zlecić zapewne kontrolne badanie cytologiczne, więc do tego czasu ważna jest przede wszystkim obserwacja.