Jak wyleczyć blokadę po bolesnym krwawym pierwszym razie?

Blokada po bolesnym krwawym pierwszym razie Nastąpiło częściowe rozdziewiczenie Pieściłem ale bolało Obficie krwawiła Ma fobię krwi Boi się penetracji Palcem językiem też Wykluczono pochwicę Podnieca się Lubi inne formy seksu Analnie Oralnie do chwili gdy język znajdzie się u wejścia pochwy Wtedy zaciska Próbowaliśmy gdy śpi Jest rozluźniona Można wsunąć palca Raz rozluźniona miała kontrolę Wsunęła 2 cm penisa Gdy dotknę wejście pochwy w Jej głowie pojawia się przebłysk pierwszego razu Krew ból

Dzień Dobry Panu,

Na bazie tego, co Pan napisał, wnioskuję, że prawdopodobne jest, że wpływ na opisaną reakcję Pana partnerki, ma blokujące (świadome lub nieświadome) wydarzenie z przeszłości.
Myślę, że szczera rozmowa mogłaby coś wnieść- jednak powinna być gotowość partnerki do rozmowy.

Zachęcam Pana do zainspirowania partnerki do podjęcia terapii.

Życzę Dużo Dobrego,
Irena Mielnik-Madej

Witam Pana
Jeżeli Pana dziewczyna cierpi na hemofobię,
to przede wszystkim należy uporać się z lękami.
Dlatego zachęcam Pana partnerkę
do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chcieli Państwo porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie