Jak wyleczyć Morganella morganii?

Morganella morganii ( ) wzrost skąpy Witam. Jestem po amputacji prawego podudzia (11 lat) przez ostatnie dwa lata robią się rany i przy tym również bakterie. Mam przetokę wielkości łepka od szpilki. Z końcem brania antybiotyku i ponownym antybiogramie wyskakuje kolejna bakteria. Morganella morganii tym razem. Stosuje i pilnuje higieny , skąd to się bierze i jak temu zaradzić, brakuje mi sił na tę walkę

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki był powod amputacji ? Sadze ze nalezy znaleźć odpowiedniego specjalistę w tym zakresie najczęściej chirurg ogólny