Jak wyleczyć nadżerkę?

Witam, na badaniu kontrolnym lekarz stwierdził u mnie nadżerkę ale jest ona niewielka i powiedział ze nie bedziemy z nią nic robić ale jednak ta nadżerka mi przeszkadza bo przy kazdym stosunku z moim partnerem odczuwam ból (uzywamy zeli nawilzajacych). Cytologia wykazała ze mam grupe 2. Czy są jakies leki farmakologiczne ktorymi moglabym wyleczyc te nadzerke? Urodzilam corke 14 miesiecy temu przez CC.

Leczenie nadżerki polega na usunięciu nieprawidłowo zlokalizowanego nabłonka gruczołowego znajdującego się na tarczy szyjki, która normalnie pokryta jest nabłonkiem wielowarstwowym płaskim nie rogowaciejącym. Do niszczenia używa się różnych metod : wymrażanie, działanie ciepła , elektrokoagulacja, elektrokonizacja, laser. Metodą zachowawczą leczenia nadżerki jest metoda chemiczna, która polega na stosowaniu preparatu Solcogynon, który jest mieszanką kwasów. Nasącza się nim nadżerkę podczas wizyty lekarskiej.