Jak wyleczyć skutecznie dwunastnicę u 27-latki?

Witam mam 27 lat. Dwa lata temu zaczeły się moje problemy z dwunastnicą. Objawy to ból brzuch i uczucie wzdęcia, ucisk pod prawym żebrem ,wymioty,nudności, brak apetytu ,częste odbijanie, spadek ciśnienia ,utrata masy ciała i ogólne osłabienie. Przez ten czas miałam wykonane 3 gastrofiberoskopie. Za każdym razem ta sama diagnoza- zapalenie dwunastnicy(opuszka dwunastnicy obrzęknięta i zaczerwieniona, Antrum-symetryczne ,przekrwione, obrzęknięte;Oddzwiernik - drozny ,przekrwiony obrzekniety;test

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne rozszerzenie diagnostyki, konieczna wizyta u lekarza gastroenterologa