Jak wyleczyć uzależnienie od spray do nosa Xylorin?

Witam. Mam poważny problem ponieważ przez uzależnienie od sprayu do nosa xylorin doszło do takiego stanu,ze nos jest całkowicie zatkany,spray przestaje działać śluzówka jest zapuchnięta,prawdoodobnie doszło do przerostu małżowin nosowych,laryngolog zalecił pronasal który mam wrażenie tylko pogorszył sprawę,nie wiem co robić bo kiedy dostałam skierowanie do szpitala w Krakowie okazało się że muszę czekać 3 lata!do tego czasu się udusze,czy jest jakaś rada??

Lek. Michał Lenard

Jeżeli laryngolog skierował Panią do szpitala, to zapewne taka wizyta jest konieczna. Sugeruję poszukać innego szpitala, być może Poza Krakowem będzie krótszy czas oczekiwania. Pozdrawiam!