Jak za pomocą diety zniwelować brzuch?

Witam mam mam 32 lata i mam zamiar pozbyć sie brzucha . Mój problem polega na tym że nie potrafie sie oprzeć słodyczom a jesli mi sie uda to na 2, 3 dni . Chce schudnąć jakieś 5,6 kg . Natomiast drugim problemem jest że jednego dnia czuje się pełen energii a drugiego nie mam kompletnie siły . Zaznacze że zaczynam ćwiczyć hanklami na razie potem planuje siłownie. Nie trzymam żadnej diety . Próbuje tak od roku i mi nie wychodzi . W miare prowadze aktywny tryb życia . Czy problemem jest brak diety

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

nieregularne żle zbilansowane posiłki mogą wpływać na poziom cukru we krwi i powodować chęć na słodkie potrawy i przekąski - proszę yregulować pory posiłków i udać się do dietetyka po dietę.

Pozdrawiam