Jak zachęcić partnerkę do pieszczot?

Dzis jak chciałem zacząć grę wstęp a z żona i delikatnie dotknolem jej muszelki to ona odrazu sie kurczy i mowi tam nie dotykaj co robić ???juz tracę cierpliwość??? Co moze byc powodem.????jak ja zachęcić ???

Witam serdecznie. Jest to miejsce bardzo wrażliwe i niektóre kobiety odczuwają dyskomfort podczas dotyku. Zwykle jednak nie przeszkadza to w czasie stosunku. Możliwe także, że jest to wynik infekcji.