Jak zachęcić rocznego synka do jedzenia?

Witam mój roczny syn nie chce jeść nic innego jak tylko mm bebilon pije co 3 h po 180ml co bym mu nie zrobiła do jedzenia jeden do trzech Kęsów i na tym koniec . Nie pomaga nawet przetrzymywanie go bez mleka z nadzieją że może jak będzie głodny to zje trochę czegoś innego ale bez skutku zawsze musi mieć mleko. Dodam że jakieś 3 tygodnie przed chorobą uwielbiał zupki jarzynowa czy rosolek teraz nic totalnie. Jeszcze jak zbadał normalne posiłki jak to nazywam zawsze musiał dobić się mlekiem nie wiem co robić:( zawsze sądząc go w krzesełku bez tv czy innych ciekawostek

Niestety dzieci czasami tak mają, trudno cokolwiek doradzić bo na pewno Pani robi wszystko dobrze jako mama. Jednak trzeba trwać przy rozszerzaniu diety bo samo mleko u rocznego dziecka nie zapewni wszystkich niezbędnych składników pokarmowych