Jak zapanować nad emocjami i płaczliwością?

Witam, mam problem od jakiegoś czasu nie moge zapanować nad swoimi emocjami, szybko sie denerwuje o małe nawet rzeczy, gdy cos nie wychodzi staję sie zniechęcona i zdenerwowana często przypłącam płaczem, z natury jestem uśmiechniętą osobą, ale czasem zdarzają sie takie dni ze nie panuje nad emocjami, Proszę o pomoc, jak mam sobie z tym poradzić i co to za rodzaj dolegliwosci?

Witam,
Nie chodzi o to,by walczyć z emocjami lub je wygaszać,ale,by poznać ich przyczynę.Zachęcam więc do kontaktu ze specjalistą i popracować nad problemem bezradności,z którym się Pani zmaga a który może wynikać zarówno z braku odpowiednich kompetencji,jak i zmęczenia nadmiarem zadań,wreszcie z niewłaściwym komunikowaniu się z otoczeniem,co dodaje poczucia wyizolowania.
Pozdrawiam serdecznie i zachęcam.

Witam,
warto zdiagnozować co jest przyczyna obecnej zmiany i trudności w panowaniu nad emocjami. Przyczyna może być wiele i konieczny jest dokładny wywiad. Każdy ma czasem takie chwile, kiedy łatwo jest wytrącić go z równowagi. Jeżeli jest to dla Pani problemem sugerowałabym wizytę u psychoterapeuty. Podczas terapii będzie miała Pani okazje przyjrzeć się swoim emocjom.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl