Jak zwalczyć załamanie psychiczne?

Mam 38 lat jestem mężatką. Od jakiegoś czasu nie umiem porozumieć się z mężem, nie zależy mi na niczym, jestem bardzo, bardzo nerwowym człowiekiem - przechodzę załamanie psychiczne. Jestem bardzo samotna, nie dbam o siebie, najchętniej bym wyszła z domu i nie wróciła. Jak mam z tym walczyć? Jeszcze trochę i zwariuję...

Witam!

W sytuacji, kiedy problemy stają się nie do rozwiązania i czuje się Pani coraz gorzej, warto zacząć chodzić na spotkania z psychologiem lub rozpocząć psychoterapię. Takie działanie pozwoli Pani poprawić swoje samopoczucie, poradzić sobie z trudnymi emocjami i problemami oraz odzyskać równowagę psychiczną.

Dobrze, żeby zdecydowała się Pani jak najszybciej na taką konsultację, ponieważ Pani problemy psychiczne zaburzają normalne funkcjonowanie. Praca z psychologiem pozwoli odzyskać dobry nastrój i chęć do życia

Pozdrawiam