Jak żyć z mężem w długach?

Witam, mam na imię Sylwia mam 29 lat jestem w związku małżeńskim od 6 lat nie mogę zajsc w ciążę mam też problem finansowy mam dużo kredytów z którymi nie mogę sobie poradzić cały czas kluce się ze swoim mężem o pieniądze jestem z tym wszystkim sama cały czas mówi mi ze się wyprowadzi i rozwiedzie ze mną jak mi się noga powinie czyli jak przyjdzie jakiś list żeby zapłacić coś ostatnio nawet dołączyli mi prąd bo nie miałam z czego zapłacić juz dalej tak nie mogę żyć myślę żeby ze sobą skończyć uwiescie mi naprawdę nie mam dla kogo żyć sama jestem ze sobą

Dzień dobry,
nie jest tak, jak Pani mówi, ma Pani dla kogo żyć! Tą osobą jest Pani!
Długi to szczegół, istotną sprawą jest relacja z mężem i to poczucie osamotnienia wobec przeciwności. Zwróciło moją szczególną uwagę pytanie jakie Pani stawia: jak żyć z mężem w długach? Może powinna Pani zapytać: jak żyć z mężem bez długów? lub po prostu: jak żyć z mężem? Pani pyta o to, jak żyć w długach. Do czego te długi są wam potrzebne?
Pani Sylwio, kiedy jesteśmy w kryzysie czasem nie dostrzegamy różnych możliwości wyjścia z trudnego położenia. Dobrze jest wtedy skorzystać ze wsparcia innych osób. Może to być profesjonalista: psycholog, psychoterapeuta, terapeuta rodzinny, interwent kryzysowy, psychiatra. Sprawdziłam, że w Pani miejscu zamieszkania bezpłatną pomoc psychologiczną można uzyskać w ramach Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie ( ul. Daszyńskiego 19, Tel.: 023 692 54 83) oraz Poradni Zdrowia Psychicznego ( ul. Żwirki i Wigury 2, Tel.: 23 692 35 20). Być może tych instytucji jest więcej, trzeba się rozejrzeć. Proszę nie obawiać się poprosić o pomoc, za jakiś czas zobaczy Pani swoje dzisiejsze problemy z zupełnie innej perspektywy. Proszę dać sobie szansę! Pozdrawiam serdecznie.