Życie z mężem hazardzistą

Witam No cóż życie które miałam runęło, teraz żyję tylko jednym dniem ....bieżącym....... jeżeli wśród specjalistów jest doradca finansowy to może mógłby mi pomóc, a tak myśli mam skupione na przetrwaniu. Muszę nakarmić dzieci, zapłacić kredyty. Co zrobić z mężem hazardzistom.......... nie wiem, udusić.......tego nie zrobię. Tak bardzo chciałaby myśleć o sobie że jestem coś warta i że moje życie nie poszło na marne. To trudne mam 57 lat. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Portal dotyczy tematyki opieki zdrowotnej, ale istnieją placówki, które łączą tą funkcję z doradztwem finansowym - np. Centrum Praw Kobiet. Przede wszystkim powinna mieć Pani opiekę psychologiczną (depresja? nerwica? przewlekły stres? współuzależnienie?). Należy także zastanowić się, czy jest możliwe, aby mąż poddał się terapii w ośrodku. W Centrum Praw Kobiet czy Centrum Interwencji Kryzysowej otrzyma Pani dodatkowo informacje i porady prawne oraz finansowe.

Pozdrawiam!

Witam. Może pani pposzukać ośrodka leczenia uzależnień w tym od hazardu, gdzie rodziny uzależnionych też otrzymują pomoc.
Magdalena Brabec