Grupy wsparcia dla osób w toksycznych związkach na terenie Trójmiasta

Jestem w trakcie zerwania toksycznego związku ( po 31 latach małżeństwa). Czy istnieją jakieś grupy wsparcia na terenie Trójmiasta? Moje zasoby finansowe nie pozwalają mi skorzystać z usług prywatnego psychoterrapeuty.

Witam, Jeżeli toksyczny związek polega na życiu z osobą uzależnioną, najlepszym miejscem na uzyskanie bezpłatnej pomocy będzie Wojewódzki Ośrodek Leczenia Uzależnienia i współuzależnienia na ul Zakopiańskiej w Gdańsku Głównym, lub Miejska Poradnia- info pod linkiem:
http://www.gdansk.pl/nasze-miasto,512,6724.html
Jeżeli jest Pani w związku z osobą, która stosuje wobec Pani przemoc - Centrum Interwencji Kryzysowej w Nowym Porcie .
Jeżeli żadna z tych spraw nie dotyczy Pani partnera, to bezpłatne wsparcie psychologiczne, w tym możliwość udziału w formach grupowych, oferują poradnie zdrowia psychicznego których jest na terenie Trójmiasta kilka.