Jaka dieta będzie dla mnie najlepsza? Pomocy

Witam. Mam problem ze swoja wagą, obecnie ważę 80 kg przy wzroście 181, a waga wciąż rośnie. Mam regularne posiłki, co 3 godz. Staram się nie jeść po 20, ale w weekendy zdarza mi się "obżerać" i nie regularnie jeść. Jaką mogę zastosować dietę, żeby ważyć maksimum 70kg?? Dodam że mam pracę siedzącą oraz jestem zdrowa jak ryba. Bardzo proszę o odpisanie. Serdecznie pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Witam.

Mam za mało informacji, aby móc podać powód Pani masy ciała. Być może popełnia Pani jeszcze inne błędy żywieniowe, z których nie zawsze zdajemy sobie sprawę, może to być podjadanie, picie słodzonych napoi, spożywanie produktów o malej wartości odżywczej, ale dużej ilości kalorii i wiele innych.

Dlatego najlepiej albo udać się do dietetyka, który przeprowadzi z Panią dokładny wywiad żywieniowy i powie jak się odżywiać, aby nie popełniać nadal tych samych błędów, lub też samemu zapoznać się z zasadami prawidłowego żywienia i zacząć je wprowadzać w swoje życie http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki

Proszę również pamiętać o aktywności fizycznej, która pozwala efektywniej schudnąć, gdyż przyspiesza przemianę materii, a dodatkowo poprawia samopoczucie. Proszę zajrzeć na stronę www.abccwiczenia.pl i ćwiczyć razem z nami.

Pozdrawiam.