Jaka dieta odchudzająca będzie dla mnie najlepsza?

Witam, Mam 13 lat, 1,65 cm i ważę około 50 kg. Wszyscy mówią mi, że jestem bardzo szczupła. Mam niewielką ilość tłuszczu na brzuchu, której chciałabym się pozbyć. Może zaproponujecie mi zdrową dietę? Jestem wysportowana i mogą to być również ćwiczenia. Dziękuję za pomoc z góry.
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoja masa ciała jest prawidłowa i Twoi znajomi mają rację mówiąc, że jesteś szczupła. Nie potrzebujesz specjalnej diety, poza zdrową i racjonalną dietą zgodną z piramidą żywienia.

Brzuch wyszczuplisz za pomocą ćwiczeń. Przykładowe znajdziesz na stronie www.abccwicznia.pl

Tu przeczytasz o sposobach na płaski brzuch: http://portal.abczdrowie.pl/sposoby-na-plaski-brzuch-0

Pozdrawiam