Jaka jest interpretacja nasienia?

Proszę o interpretację wyników nasienia Obj 4.2 ml Barwa mleczno biała Lepkość w normie Ph 8.4 Ilość plem. w 1 ml 106.250 mln % plemnikow ruchliwych 60% Liczba plemnikow wpw 100-120 wpw Hyperkineza(4*) normokineza(3*)50% Hypokineza (2*) hypokineza(1*)10% Akineza (0*)40% Po 24 h hyperkineza normokineza30% Po 24h hypokineza(2* 1*)10% Po 24h akineza(0*)60% Leukocyty w pr. bezps.2-4wpw Erytrocyty w pr. bezps. 1-2 św wpw Nabłonki nb Bakterie b.liczne nieprawidłowa bud. 15%

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest zapoznania sie z całością wyników. Opis moze świadczyć o infekcji. Proszę koniecznie udac sie do lekarza urologa.