Jaka jest interpretacja wyniku mojego badania rezonansu mózgu?

Witam mam 29 lat proszę o interpretację mojego wyniku rezonansu bez kontrastu . Na pograniczu korowo-podkorowym obu półkul widoczne są ogniska hiperintensywne w obrazach T2 zależnych i flair o średnicy 6 mm podobne drobniejsza ogniska widoczne są w obrębie obu polkol móżdżku. W badaniu nie stwierdza się cech malformacji naczyniowych ani niedrożności naczyn tętniczych . Dodam że miałam też po rezonansie punkcję lędźwiowa która wyszła bardzo dobrze , i badanie dna oka , EKG , które też wyszły wzorowo dziękuję za odpowiedź , męczy mnie ten opis bo choruje też ma nerwice lekowa

Witam. To tylko wynik. Wyników się nie leczy. Należy być w kontakcie z neurologiem jeżeli pojawia się jakieś objawy. Wtedy kontrola zmian czy jest progres. Pozdrawiam serdecznie