Jaka może być przyczyna nawrotu astmy?

Witam, jestem stylistyką paznokci już od trzech lat. Mam astmę jednak od roku nie przyjmuje leków, ponieważ lekarz stwierdził, że sytuacja jest ustabilizowana (brałam je od 4 roku życia, teraz mam 19). W ostatnim czasie zauważyłam, że po zakończonej pracy jak i w trakcie mam problemy z oddychaniem, pojawia się kaszel oraz przezroczysta wydzielina, podczas urlopu objawy znikły, jednak po powrocie powróciły i się nasilają. Czy to może byś spowodowane nawrotem choroby, czy jakimś innym problem?

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje iż coś w pracy Panią jakby uczula i dlatego są takie objawy . Proponuje zgłosić się do pulmonologa