Jaka może być przyczyna złego samopoczucia i bóli głowy?

Witam. Od dawna odczuwam nieprzyjemne objawy. Ból głowy, zawroty głowy, otępienie, problem z koncentracją, pogorszenie widzenia, gorszy nastrój. Nic mnie nie cieszy. Dopadają mnie nagłe lęki, że nie kocham swojego mężczyzny, chociaż wiem, że go kocham. Badania krwi ok, moczu również, RTG klatki ok, tarczyca wykluczona. Do tych objawów dochodzi podwyższony puls (przez cały czas ponad 100), biorę lek Concor Cor. Ciężko żyć kiedy nic mnie nie cieszy, chociażbym chciałProszę o pomoc, co może mi być?

Witam!
Opisała Pani typową nerwicę depresyjną. Prawdopodobnie sama Pani sobie z nią nie poradzi. Koniecznie niech się Pani zwróci do psychiatry lub psychologa oni Pani pomogą.
Z poważaniem
W. Łuczkowski.