Jaki jest powód kłopotów z zapamiętywaniem i przyswajaniem informacji?

Witam. Mam na imię Oskar i mam 35 lat. Moj problem zaczal się ok 3 lat temu. Otóż zauważyłem że mam problemy w przyswajaniu wiedzy co rujnuje moja karierę zawodową. Przez prawie rok jak pracuję w nowej firmie nie mogę się nauczyc programu który jest niezbędny do normalnego poruszania się w przestrzeni moich obowiązków. Trudność mi sprawia szybsze myślenie gdy jeszcze 5 lat temu było to moją domeną. Proszę o pomoc bo nie wiem juz co mam robić. Jak tak dalej pójdzie stracę pracę.

Celowe diagnozowanie, : EEG, NMR glowy z kontrastem , wizyta u dobrego neurologa .Można wykonać testy neuropsychologiczne w tym skala BENDER etc ( na organikę)

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem rodzinnym, neurologiem, zastanowić się nad dalszą formą pomocy, badań, aby ustalić przyczynę problemów z pamięcią.
Pozdrawiam serdecznie