Jakich materiałów się wystrzegać, wybierając zabawki erotyczne?

Wybierając zabawki erotyczne jakich materiałów się wystrzegać?

Ale generalnie warto się dobrze zastanowić, zanim wprowadzi się "coś" do praktyki.
Jeden Pan kupił wibrator żonie i ona zaczęła preferować zabawkę, gdyż pozwalał jej mieć "megaorgazmy", jak mówiła...
Stworzył się problem. Udało się z niego wybrnąć, ale było niepotrzebne zakłócenie w małżeńskiej harmonii...
Pytanie jest jednak zbyt ogólne...
Pozdrawiam.