Jakie badania celem wykluczenia raka nadnerczy?

Mam 25 lat i jestem mężczyzną. Przeczytałem artykuł odnośnie raka nadnerczy i się wystraszyłem. Niespełna rok temu spuchły mi kostki i achillesy. Bieganie sprawiało ból. Ortopeda stwierdził, że to problem jakiejś choroby ogólnej, a nie ortopedycznej. Po czasie opuchlizna sie zmniejszyła. Miałem jakieś 10 lat temu robione USG nerki, które pokazało lekko powiększoną miedniczkę. Czasami jak się mocno wygnę to czuje lekki ucisk w nerce. Jakie badania wykonać, żeby wykluczyć? Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.