Jakie badania powinienem zrobić, żeby dowiedzieć się co mi dolega?

Witam próbowałem się dowiedzieć od kilku lekarzy oraz na forach internetowcy co mi dolega ale niestety mało osób jest obeznanych w temacie. W skrócie dolega mi coś takiego, że przez całe życie jestem spowolniony na tle innych ludzi, wolniej czytam, wolniej się poruszam, mam gorszą pamięć itp. I cała sytuacja zmienia się po wzięciu Hyperzine A oraz biotyny. Zauważyłem, że z czasem muszę brać mniejsze dawki biotyny oraz pilnować to co jem: np. nie mogę spożywać jajek nawet w postaci obrobionej termicznie bo wpływają na przyswajanie biotyny którą i tak muszę brać już w ilościach poniżej 1 mg. Większe dawki biotyny nie dają efektu tak samo jak przesadzę i dołożę inne suplementy diety, a próbowałem już wielu innych. W skrócie po tym jak przyjmę ten mix biotyna Hyperzina A wszystko zmienia się o 180 stopni jestem z introwertyka ekstrawertykiem, do tego większe pobudzenie, lepsza pamięć, lepsza koncentracja, dużo szybsze wykonywanie niektórych działań i zdolność nauki. Dodam że całe życie zlecano mi badania psychologiczne pod kątem ADHD,ADD,Dysleksji,Depresji,Anhedonii. A tutaj dosłownie po 10-15 minutach od wzięcia zmieniam się o 180 stopni. Dodam że raz podobny efekt uzyskałem na witaminie b1 przez tydzień również łącząc z Hyperzine A. Chciałbym się dowiedzieć jakie badania powinienem zrobić, czy ten mix jest odpowiednim działaniem w moim przypadku i co mi dolega. Dodam że zmiana jest bardzo znacząca a nie jak większość osób myśli że subtelna taki piracetam lub metylofenidat poprawia może o 1/10 a tu jest poprawa 9/10 jedynie mogła by być trochę lepsza pamięć.

Witam Pana,

takich informacji o które Panu chodzi udzielają zwykle lekarze specjaliści. Na początku warto zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i szczegółowo opowiedzieć mu o swoich problemach a ten skieruje Pana do lekarzy specjalistów. W takich wątpliwościach zdrowotnych warto oprzeć się o wiedzę dobrze wykształconego lekarza medycyny a nie korzystania z informacji internetowych. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie, Alicja Jankowska