Zapytaj lekarza

7 2 8 , 8 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jakie badania powinienem zrobić, żeby dowiedzieć się co mi dolega?

Witam próbowałem się dowiedzieć od kilku lekarzy oraz na forach internetowcy co mi dolega ale niestety mało osób jest obeznanych w temacie. W skrócie dolega mi coś takiego, że przez całe życie jestem spowolniony na tle innych ludzi, wolniej czytam, wolniej się poruszam, mam gorszą pamięć itp. I cała sytuacja zmienia się po wzięciu Hyperzine A oraz biotyny. Zauważyłem, że z czasem muszę brać mniejsze dawki biotyny oraz pilnować to co jem: np. nie mogę spożywać jajek nawet w postaci obrobionej termicznie bo wpływają na przyswajanie biotyny którą i tak muszę brać już w ilościach poniżej 1 mg. Większe dawki biotyny nie dają efektu tak samo jak przesadzę i dołożę inne suplementy diety, a próbowałem już wielu innych. W skrócie po tym jak przyjmę ten mix biotyna Hyperzina A wszystko zmienia się o 180 stopni jestem z introwertyka ekstrawertykiem, do tego większe pobudzenie, lepsza pamięć, lepsza koncentracja, dużo szybsze wykonywanie niektórych działań i zdolność nauki. Dodam że całe życie zlecano mi badania psychologiczne pod kątem ADHD,ADD,Dysleksji,Depresji,Anhedonii. A tutaj dosłownie po 10-15 minutach od wzięcia zmieniam się o 180 stopni. Dodam że raz podobny efekt uzyskałem na witaminie b1 przez tydzień również łącząc z Hyperzine A. Chciałbym się dowiedzieć jakie badania powinienem zrobić, czy ten mix jest odpowiednim działaniem w moim przypadku i co mi dolega. Dodam że zmiana jest bardzo znacząca a nie jak większość osób myśli że subtelna taki piracetam lub metylofenidat poprawia może o 1/10 a tu jest poprawa 9/10 jedynie mogła by być trochę lepsza pamięć.
MĘŻCZYZNA, 26 LAT 2 miesiące temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Witam Pana,

takich informacji o które Panu chodzi udzielają zwykle lekarze specjaliści. Na początku warto zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i szczegółowo opowiedzieć mu o swoich problemach a ten skieruje Pana do lekarzy specjalistów. W takich wątpliwościach zdrowotnych warto oprzeć się o wiedzę dobrze wykształconego lekarza medycyny a nie korzystania z informacji internetowych. Życzę dużo zdrowia i pozdrawiam serdecznie, Alicja Jankowska

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy