Jakie badania w zdiagnozowaniu przyczyny drżenia rąk?

Witam Proszę o pomoc jakie parametry krwi zrobić żeby wykluczyć lub potwierdzić chorobę ciała jako przyczynę trzęsących się rąk. TSH wyszło ok. Chce iść prywatnie do psychiatry ponieważ podejrzewam podłoże psychologiczne gdyż w sytuacjach stresowych problem ten się nasila. Jestem tzw DDA i tu upatruje przyczynę dlatego żeby skrócic czas diagnozy chciałbym zrobić krew pod tym kątem. Dodam że jestem po operacji przekłucia torbieli mózgu 3 komory i byc może tez to grać jakąś role. Z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w pierwszej kolejności udac się do lekarza neurologa, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.