Jakie badanie w podejrzeniu kamieni cystynowych?

Witam, podejrzewam u siebie kamienie cystynowe. Badania moczu, morfologia krwi, usg nerek oraz rtg nic nie wykazały. Jakie badania powinienem jeszcze wykonać? Tomografię komputerową bez kontrastu?

Magdalena StusiĹska

Szanowny Panie,
przede wszystkim- jeśli ma Pani objawy, udać się do lekarza urologa a nie diagnozować na własną rękę. Tomografia komputerowa to bardzo duże obciążenie promieniowaniem- nie widzę więc sensu jego wykonywania.