Jakie będzie najlepsze leczenie raka piersi?

Witam moja żona miała guzka w piersi wiec poszła 2 lata temu na badania do szpitala w UK,gdzie zrobiono mamografie.wszystko było Oki.Nastepnego roku, poszła z tym samym guzem i zrobiono usg.wszystko było w porządku niby był to duży tłuszczak. Trzy tygodnie temu ,żona zobaczyła że z sutka sączy się ropa, więc poszła do lekarza zrobili jej mamografie ,USG i biopsję niestety nie wiem jaką. lekarz powiedział nam że zła wiadomość to jest tak że obawia się raka.Ale dodał że powinna się Pani cieszyć ,że wykryty jest wcześnie. Teraz żona ma mieć badanie MRI.Powiedział nam również że będzie to operacja oszczędzająca pierś .Nastepnie ma być radioterapia ,hormonoterapia i ewentualnie chemioterapia. 1)Mam pytanie czy w Angli są lepsze metody leczenia i nowsze leki. 2)Czy operacje oszczędzająca ,robi się przy nowotworze małym 3)Co oznacza ,że niech się Pani cieszy że został wcześnie wykrytymi że według niego będzie wszystko wporządku. 4)Czy po biopsji można stwierdzić raka złośliwego ,czy dopiero badanie wyciętego materiału daje pewność że zmiana jest złośliwa. Nie mamy więcej informacji jak narazie .Chcę tylko wiedzieć mniej więcej o co chodzi.Dopiero teraz mamy mieć tłumacza .Dodam iż żona ma 33 lata. Proszę tylko o opinie w tej sprawie .

Wszystkie te pytania proszę zadać lekarzowi onkologowi, który Panią prowadzi. Na wizycie na pewno ustali z Panią cały proces leczenia, rozwieje wszelkie Pani wątpliwości.