Jakie jest najlepsze BMI dla osoby z 157 cm wzrostu?

Dziedobry mam na imię Kasia i waże 45 i mam 157 wzrostu cze jestem za gruba? mam duży brzuch i uda proszę mi pomuc
KOBIETA ponad rok temu

Twój BMI = 18,3 i jest troszkę niski (norma 18,5 -24,9 kg/ m2), co wskazuje że Twoja waga nie jest za duża w stosunku do wzrostu. Jednakże biorąc pod uwagę nowe BMI, waga 44 kg będzie prawidłowa.
Nad wglądem ud i tali możesz popracować wykonując ćwiczenia.
Pozdrawiam,
Aneta Kościołek