Jakie jest postępowanie przy grupie III w cytologii?

Witam, mam 29 lat. Rok temu urodziłam synka. Po pierwszej miesiączce czyli po 7 miesiącach od porodu miałam wykonwaną cytologie,wynik 3. mam nadżerkę i podobno jest duża,dostałam 8 globulek i kolejna cytologia bez zmian. Ginekolog skierował mnie do szpitala na diagnostyke, miałam pobierany wycinek do badania histop. z tego miejsca.moje pytanie czy to konieczne? co dalej jak wyjdzie zły wynik? czy to po ciąży się pogorszyło? bardzo chciałabym jeszcze urodzić dziecko. Bardzo prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy co dokładnie jest napisane w wyniku cytologii, sadze Że jest konieczne aby mieć wolna głowę