Jakie książki dla dziecka w celu poprawy wymowy?

jakie przybory i ksiązki moge kupic dla synka ktory nie wymawia r, ż, k, G----mam ksiązki Dr Cieszyńskiej . ma lekko skrocone wedzidełko lekarka mowila ze cwiczenia wystarcza, nudzą nas te same polecane prze nią. poleccie księzke aby poprawic mowę synka. cwiczymy z patyczkiem, pionizuje mu język . i td;dziekuje.

Witam.
W przypadku skróconego wędzidełka podjęzykowego same ćwiczenia nie wystarczą, nieodzowne jest podcięcie wędzidełka. Co do książek - sama Pani niestety w domu z książek nie poprowadzi terapii logopedycznej, potrzebne są systematyczne spotkania i to nie z lekarzem, ale z logopedą.

Z wyrazami szacunku.
Anna Tońska-Szyfelbein, neurologopeda, logopeda wczesnej interwencji, pedagog terapeuta
http://www.logo-ped.gda.pl

Jeżeli jest skrócone wędzidełko podjęzykowe należy je podciąć i wdrożyć terapię logopedyczną. Istotne byłoby udanie się do logopedy, który zbadaniu synka zaleci ćwiczenia. Jest naprawdę dużo ciekawych sposobów, które pozwalają w ciekawy i atrakcyjny sposób wykonywać ćwiczenia logopedyczne, wcale nie trzeba się przy nich nudzić.
Pozdrawiam