Jakie powikłania mogą wystąpić po przeszczepie wątroby?

Siostry 8 letnia córka miała 2 miesiące temu przeszczep wątroby . Wszystko niby poszło dobrze ale żołądek nie przyjmował pokarmu i wymiotowała . Lekarze stwierdzili refluks żołądka . Przeszła kolejna operacje na żołądek . Minęło 2 tygodnie po kroplowce nie wymiotuje a wczoraj lekarze poinformowali siostrę ze trzustka zle funkcjonuje. Moje pytanie jest takie : czy po przeszczepie wątroby mogą nastąpić aż takie powikłania ze organy dziecka są w takim stanie . Czy zaszły Jakieś błędy w operacji ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest przeanalizowanie zabiegu i wszytskich wyników przed zabiegiem i po nim