Jakie produkty podawać 7-letniej córce?

Witam, mam pytanie do dietetyka, Chciałam zapytać o córkę 7 lat ,7 mies, waga 28, wzrost 133,5, z analizy skladu ciała wynikło u niej że ma niedobór białka. W jaki sposób poprawić ten wynik, jakie produkty podawać, częstotliwośc i ilosc?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza pediatry aby ocenic masę ciała i wzrost względem siatek centylowych.