Jakie produkty zawierają kwas liponowy?

Witam! Mam pytanie - gdzie w żywności występuje kwas alfa liponowy i czy w ogóle tam występuje? Bardzo dużo mówi się o tego typu kwasie ostatnio... Nie jestem zwolenniczką przyjmowania suplementów, więc wolę czerpać bogactwa z samej żywności...

Witam.
Kwas liponowy syntetyzowany jest zarówno przez rośliny jak i zwierzęta, także u człowieka.Kwas liponowy występuje w wielu produktach żywnościowych (najwięcej w brokułach, szpinaku i podrobach).pozdrawiam