Jakie są przyczyny tego, że nie tyję?

Witam mam 27 lat wzrosy 167 waze 50 kg Mimo diety ustalonej do mojego zapotrzebowania kcal itd nie tyje wszystkie badania mam w normie jestem osoba aktywna fizycznie 3 razy w tygodniu trenuje na silowni zastanawiam się czy to nie ma podloza psychicznego cierpie na nerwice lekowa mimo terapii i lekow od psychiatry nic sie nie poprawia czesto boje się wyjsc z domu boje sie ze cos mi sie stanie badz moim bliskim nawet mam obawy ze sama cos im zrobie badz sobie

Witam serdecznie,

bez osobistej konsultacji nie da się na to pytanie odpowiedzieć. Ponieważ problem może być bardzo złożony. Jeżeli chce Pani znaleźć odpowiedź na to pytanie to radziłbym zapisać się do mnie na wizytę. 18.02. jest jeden wolny termin.
Pozdrawiam miło