Jakie są sposoby na zmniejszenie wagi u młodej osoby?

Witam mam 21lat wzrostu 165 i waze 105kilo nie moge schudnąć ,co mam zrobic ? Jaką diete zastosowac ?czy są jakies tabletki ? Pomocy ?!!

Musi Panie skorzystać z pomocy doświadczonego dietetyka, aby dobrał indywidualną dietę n aktórej nie będzi ePani odczuwała głodu. Samodzielne odchudzanie kończy się zawsze efektem jojo. Zapraszam do skorzystania z moich usług on- line. Pozdrawiam