Jakie słodycze dla 3-letniego dziecka?

Jakie słodycze wybierac dla 3 latka?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, proszę nie za często przygotować domowy kisiel z jabłkami, galaretkę z owocami, galretkę z zsiadłego mleka, soki domowe owocowo-warzywne ( jabłko + marchew), ciasto drożdżowe z truskawkami.
Pozdrawiam

Dzień dobry, najlepiej unikać produktów o wysokim stopniu przetworzenia z dodatkiem m.in. syropu glukozo-fruktozowego. Polecam domowe wypieki, sałatki owocowe z dodatkiem jogurtu naturalnego, domowej produkcji lody, soki itp.

Po przepisy i wskazówki żywieniowe zapraszam na moją stronę
http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska