Jakie tabletki musi zażywać na poprawę nasienia?

bardzo proszę o odpowiedz mój mąż zrobił badanie nasienia i wyszło mu oligozoospermia 1stopnia i astenozoospermia 3 stopnia po 5 dniach od stosunku czy mamy szansę na dziecko jakie tabletki musi zażywać na poprawę nasienia i do jakiego lekarza ma się zgłosić?

Po jednym badaniu nie powinno się stawiać rozpoznania. Proponuje powtórne oznaczenie nasienia wykonane najlepiej metodą manualną, nie komputerową. Jeżeli jednak problem pozostanie to proszę poszukać endokrynologa, androloga, seksuologa , który zajmuje się ta tematyką. KG d3med.pl