Jakie zmiany zachodzą w organizmie po ciąży?

jestem właśnie po ciąży 10 m-cy mam problem ze zrzuceniem zbędnych kilogramów czy po ciąży zachodzą w organizmie jakieś zmiany zaznaczam że przed ciążą udało mi się zgubić 10 kg ale teraz waga stoi w miejscu i tego 10 zgubić nie moge

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

prosze wykonać badania tarczycy, czasami się zdarza poporodowe zapalenie tarczycy które ma wpływ na metabolizm.

Pozdrawiam