Jakie zupy są najlepsze dla cukrzyka?

Witam, jakie zupy są najlepsze dla cukrzyka? Mam ochotę na lekką czerninę na ekologicznej chudej kaczce. Nie wiem czy taka zupa będzie dla mnie dobra? dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

okazjonalnie może sobie Pani przyrządzić zupę na kaczce. Warzywa w zasadzie może Pani użyć każde, które Pani lubi, pamiętając o tym, żeby ich nie rozgotowywać.

Pozdrawiam