Jakim konkretnie preparatem suplementować dziecko z podejrzeniem stanu zapalnego małych naczyń krwionośnych?

Jakim konkretnie preparatem (dr Rotha) suplementować dziecko z podejrzeniem stanu zapalnego małych naczyń krwionośnych w obrębie mózgu (ból głowy, wynik rezonansu wykazała zmiany demielizacyjne pozapalne i podejrzenie naczyniaka żylnego)? Dziękuję za odpowiedź

Arteriforte, Phytobilogicals, Vitacor plus , najepiej zapisać się do koalicji dr Ratha (wtedy jest ulga) a ile dziecko ma lat