Jakimi maściami smarować potówki?

Witam.od kilku lat walczę z potowkami na posladkach.pojawiają się po jezdzie na rowerze,po treningu oraz w czasie zimowym i gdy ubiore się za lekko.nie smarowane potowki zamieniają się w czerwone krostki.smaruje je clotrimazolum oraz tormentiolem.dermatolog powiedział że mam unikać przegrzania ale to niemozliwe bo jak sir ciepło nie ubiore jest mi za zimno i wtedy też potowki się pojawiaja.jakimi maściami z apteki mam smarowac powstałe potowki??

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

może Pan przed wysiłkiem zastosować w tym miejscu preparaty ograniczające pocenie np. talk kosmetyczny.

Pozdrawiam.