Jakość erekcji po przyjmowaniu leków psychotropowych

Witam Mam 27 lat i od 15 roku Zycia przyjmuje leki psychotropowe na schizofremie i przeciwdepresyjne. Obecnie biore biotropil 800 w dawce 2-1-0 venlectine 1-0-0 oraz zolafren 10 wieczorem. Czy podane leki mogą mieć negatywny wpływ na jakość erekcji oraz problem z osiągnięciem wytrysku w czasie stosunku? Dodam że masturbuje się od 12 roku życia, jednak od jakiegoś czasu ograniczyłem to do 1-2 razy na 3 tygodnie

Osłabienie jakośći wzwodu, jak i problemy z wytryskiem są typowe dla stanów dekompensacji psychicznej.
Tak więc ocena wpływu leków w konkretnej sytuacji nie jest prosta i łatwa.
Proponuję porozmawiać ze swoim lekarzem, tak będzie najlepiej dla Pani zdrowia i jakości życia.
Prawdopodobnie zachęci On do konsulatacji seksuologicznej lub sam zapisze lek na poprawę "funkcjonowania" penisa.
Są to złożone indywidualne kwestie.
Pozdrawiam. JW.