Czy Ketrel może wpływać na zaburzenia mojego libido?

Witam Panie doktorze.Mam bardzo ważne dla mnie pytanie.Od dwóch lat przyjmuję ketrel,czy może on wpływać na zaburzenia mojego libido?

Tak więc ocena ewentualnego wpływu leków w konkretnej sytuacji nie jest prosta i łatwa.
Proponuję porozmawiać ze swoim lekarzem, tak będzie najlepiej dla Pani zdrowia i jakości życia.
Są to zbyt złożone indywidualne kwestie, internet nie jest jednak właściwym medium w tych sprawach.
Pozdrawiam. JW.