Jogurty owocowe po zakończeniu diety odchudzającej

Witam serdecznie !! Od kilku miesięcy byłam na diecie odchudzającej i teraz chcę z niej wyjść. Wiem, że kaloryczność posiłków zwiększa się stopniowo i dlatego też nasówa mi się pytanie, czy jak w trakcie odchudzania jadłam jogurty naturalne to teraz już mogę normalnie jeść owocowe ? Wiem, że zawierają one cukier dlatego jestem ciekawa, czy mogę spożywać właśnie owocowe. Czy mogę od nich przytyć ? Albo czy produkty "light" mogę zamienić już na ich normalne odpowiedniki ?

Jogurty owocowe to jogurt + duuużo cukru+ barwniki, syntetyczne smaki i kolory, owoców mało.. Odchudzanie to nie tylko mniejsza ilość kalorii ale zmiana nawyków żywieniowych. Czyż nie lepiej zjeść naturalny jogurt wymieszany np. z brzoskwinią z dodatkiem łyżeczki miodu i żurawiny suszonej lub rodzynek. Pycha.. Produkty light to są produkty odtłuszczone..czasami zawierają więcej cukru niż normalne, dlatego można jeść śmiało normalne, zdrowe odpowiedniki.