Karmienie piersią a jednorazowe palenie marihuany

Witam. Właśnie zostałam mamą.Karmię maleństwo swoim mlekiem, aczkolwiek z butelki. Mam nadmiar pokarmu, więc go odciągam i mrożę. Nie zaprzeczę, że chciałabym raz na jakiś czas trochę się zabawić i nie rezygnować z życia towarzyskiego. Wiem, że dany składnik w pokarmie utrzymuje się 24h, oczywiście odciągając mleko, alkohol tak długo jak w krwi matki, a marihuana? Jak długo musiałabym odczekać i odciągać pokarm, żeby dziecko nie miało z THC żadnej styczności? PS.:Mam na myśli jednorazowe palenie

Nie ma bezpiecznej dawki używki
Przebywanie z dzieckiem i wspólne spędzenie czasu dostarcza niejednokrotnie większych wrażeń niż jakakolwiek substancja odurzająca :) Pozdrawiam