Kaszel po przebudzeniu
witam mam pewien problem otóż od dłuższego czasu rano mam kaszel do czasu aż zapale papierosa potem jest normalnie nie mam duszności ciśnienie w normie badania jakie miałem to spirometria i RTG płuc i nic niepokojącego wykazały co to może być ?

MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości są spowodowane paleniem tytoniu. Zaprzestanie palenia powinno spowodować ustąpienie dolegliwości.