Katar i wysypka u dziecka po wprowadzeniu kaszy manny do diety

Od tygodnia podaje dziecku poł łyzeczki kaszy mannej do zupek. Od 3 dni moje dziecko ma katar zaostrzyła mu sie wysypka na twarzy robi bardzo smierdzace kupy swedzo go oczy ma sabkie niewiem czy to nie jest alergia na gluten zwłaszcza ze mały ma skaze białkowa

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.