Kiedy mogę wziąć pierwszą tabletkę Visanne?

Witam pytanie ginekologiczne. Mam endometrioze i dostałam leki Visanne kiedy mogę wziasc pierwsza tabletke? Lekarz powiedział że kiedy ją chce nie ma to znaczenia. I drugie pytanie jadę nr wakacje i tak będzie duże słońce nie musze się cały czas ale nie chcę też siedzieć w długim rękawie. W ulotce pisze ze nie należy się wystawiać na słońce czy chodzi o typowe leżenie w pełnym słońcu czy ogólnie i specery na słońcu również. Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się ponownie do lekarza ginekologa, być może warto jest wykonać modyfikację leczenia.